توهین آلمان به پرچم ایران

مقامات آلمانی در پاسخ به شهروندان میهن دوست ایرانی که در آلمان ساکن هستند ، دلیل و توجیه بسیار غیر منطقی برای بی حرمتی به پرچم کشورمان ارائه داده اند و لازم است مسولان وزارت خارجه به سرعت واکنش نشان دهند

 

به گزارش مشرق به نقل از تابناک، این عمل مقامات شهر فرایبورگ با اعتراض ایرانیان میهن دوست مواجه شده است و آنان به این اقدام واکنش نشان داده اند، که ظاهرا مقامات آلمانی بر عکس افراشته شدن پرچم کشورمان را به دلیل مخالفت ایران با رژیم صهیونیستی عنوان کرده اند.

اگر چه مقامات آلمانی توضیحات بیشتری را به ایرانیان میهن دوست ساکن این شهر نداده اند، اما در عرف دیپلماتیک هیچ توجیه و دلیلی برای اهانت به پرچم توسط کشورهایی که با یکدیگر دارای روابط دیپلماتیک هستند وجود ندارد.

لذا به نظر می رسد مقامات وزارت خارجه ایران لازم است هر چه سریع تر به این اقدام واکنش نشان داده و خواستار توضیح مقامات آلمان در این زمینه شوند.


منبع: مشرق نیوز 

/ 2 نظر / 24 بازدید
محمد پورغلامی

سلام اگه به عکاسی و گرفتن عکس حرفه ای بخصوص عکس عروسی یک سر به وبم بزن منتظرم محمد پورغلامی http://mohammadporgholami.persianblog.ir

ایمان آرزه

سلام بزرگوار. به وبتون سر زدم، البته خیلی کوتاه و گذرا. زحمت زیادی کشیدید و با ذوق و استعداد هستید اما هنوز جا برای بهتر شدن وجود داره. اگر وقت داشتید و سلیقتون گرفت خوشحال می شم به دست نوشته های این حقیر سری بزنید و نظر زیباتون رو ثبت کنید. عزیز باشید.