اولین اتومبیل تغییر رنگ دهنده جهان

اگر شرکت تویوتا راه خود را ادامه دهد، صنعت رنگ اتومبیل ها چیزی قدیمی خواهد شد، زیرا جدیدترین تکنولوژی این کمپانی می تواند اتومبیل شما را در کسری از ثانیه به رنگ دلخواه در آورد. 

خودرو Fun-Vii از فناوری استفاده می کند که می تواند با اینترنت و دیگر وسایل الکترونیکی در تعامل باشد. بدنه این این خودرو از یک صفحه قابل لمس ساخته شده است که به راننده اجازه می دهد تا رنگ و ظاهر اتومبیل خود را تغییر داده و همچنین با اتصال به اینترنت در هر لحظه سلامت خودرو خود را چک کند.

 

این اتومبیل همچنین با شناسایی راننده یک پیغام خوشامد به وی می دهد، و به نوعی به راننده سلام می کند.

 

تویوتا از این اتومبیل در نمایشگاه اتومبیل توکیو پرده برداری نمود. آکیو تویوتا مدیر تویوتا در مورد این اتومبیل خارق العاده گفت:

این خودرو تنها وسیله ای برای سرگرمی و حتی یک خودرو معمولی نیست، این خودرو می تواند با احساست راننده همگام شود.

وی همچنین افزود استفاده از این فن آوری در سالهای آتی در تمام خودروهای تولیدی این کمپانی فراگیر خواهد شد. وی آینده صنعت خودروسازی جهان را در گره خورده با این فن آوری جدید دانست.

 

مدیریت تویوتا ابراز امیدواری کرد تا این خودرو در سال 2015 برای ارائه به بازار آماده گردد.

 منبع: http://1doost.com/Post-6628.htm

/ 3 نظر / 58 بازدید
علی مسعودی

دارم فک میکنم اگه یکی از اینا بیاد تو ایران چی میشه؟؟[متفکر]

توکلی

به خانه ما سر بزن. حتما مطلبي پيدا مي‌کني که به آن علاقه‌مند شوي. يا حتي مي‌تواني مقاله‌اي بنويسي و پنجره تازه‌اي براي اهل خانه باز کني. "مي‌دونستي" www.midoonesti.com

طراحی سایت

طراحي حرفه اي وب سايت در هونياک با هونياک در صفحه اول گوگل بدرخشيد. طراحي سايت شخصي وتجاري طراحي پورتال سازماني طراحي فروشگاه اينترنتي طراحي سايت نيازمنديها طراحي سايت دکوراسيون بهينه سازي وب سايت طراحي نرم افزار اندرويد طراحي لوگو و نشان تجاري و... www.honiac.ir info@honiac.ir